Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Jak drobnostmi vylepšit interiér vašeho bytu

Zář 1225 Autor: Redakce

dekorativni svicenKaždého z nás jistě po chvíli přestane stereotypní vzhled našeho domu, či bytu bavit. Každý den se vracíte do těch samých prostor a nic se neustále nemění. Namísto toho, abyste se pouštěli do složitých, náročných a drahých rekonstrukcí, zkuste něco méně náročného.

Stačí třeba na jednu stěnu, nebo jen její část, aplikovat novou tapetu. Nebojte se toho a klidně volte nějaké vzorované druhy. Na nejrůznějších e-shopech najdete velkou nabídku. Můžete objednávat i ze zahraničí, tam najdete nesrovnatelně větší výběr a kvalitu.

Pokud nechcete do vašeho interiéru zasahovat až takhle, bohatě vám postačí umístit do místnosti nějaký obraz, nebo jen nástěnný plakát, nebo samolepku. Ty jsou hodně levné, ale zároveň vypadají dobře. Můžete si vybrat buď s obrázkem, nebo desénovým nápisem. Obojí jistě výborně vynikne.

Samozřejmě ale můžete vybírat z klasiky. Dekorace a bytové doplňky nejsou jen o tapetách a obrazech. Můžete si třeba vybrat jen zajímavé stinidlo lampy, svícen, nebo různé ozdobné nádoby. Fantazii se meze nekladou. Můžete si také sami něco vyrobit, to bude pro váš byt snad to nejlepší.

Také výborně vypadá, pokud sladíte ty nejmenší detaily. Jako je třeba stejný vzor na ubrouscích, jako na utěrkách. Sami budete překvapeni, jakou změnu tím způsobíte. Nebo si pořiďte nějaké skvěle barevné látkové přehozy. Přes pohovku, nebo přes postel. Barevně je potom můžete sladit se závěsy.

Jestliže hledáte naprosto originální předmět, zkuste desénové úchytky na nábytek. Vyrábí se v různých tvarech a stylech. A pokud budou v celé místnosti stejné, vypadá to zkrátka úchvatně. Jejich našroubování vám bude trvat pár minut a budete překvapeni tou změnou! Zkuste nechat vaši fantazii inspirovat těmito tipy a triky a jistě budete spokojeni.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist