Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Efektivní využití prostoru a uložení věcí se správnými šatními skříněmi

Lis 1512 Autor: Redakce

Nenechte se zmýlit, řeč nebude o klasických dřevěných bytelných skříních, do kterých si ukládáte oblečení doma. V tomto článku si představíme plechové šatní skříně, které se využívají v dílnách nebo ve školách. Jaké typy skříní existují, kam je umístit nebo kde je sehnat? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete v řádcích níže.

Plechové šatní skříně do školy nebo dílny

plechove skrinePrvním typem jsou klasické vysoké plechové šatní skříně. Jsou vysoké a dají se do nich uložit kabáty a další věci každodenní potřeby. Existuje i maloobjemová varianta, kdy se v podstatě jedná o klasickou vysokou skříň, která je rozpůlena na dvě. Najdete je ve školách, ale i v dílnách nebo v jiných zázemích pro pracovníky. Díky svému prostorovému řešení se dají skvěle umístit k volné stěně nebo do nevyužitého rohu.

Boxové šatní skříňky pro menší věci

Další variantou jsou menší boxové šatní skříňky, které jsou postaveny na sebe. Na malém prostoru se dá umístit několik těchto skříněk. Slouží především pro ukládání drobných osobních věcí. Plechová šatní skříň je větší variantou, která ale není vždy potřeba a je nutné zvážit, kolik prostoru můžete věnovat pro umístění skříní.

Vhodné umístění a využití

Šatní skříně nebo jiné plechové skříňky se hodí pro umístění ke zdi. Volíme takové místo, které je dobře dostupné a kde ke skříňce budou mít snadný přístup všichni, kteří se k ní potřebují dostat. Při využití na pracovištích jsou podobné skříně umístěny v zázemí pro zaměstnance nebo na chodbách. Často se využívají také ve školách, kde nahrazují úlohu šaten s věšáky a poličkami na boty.

Kde sehnat kvalitní skříně?

Pro kvalitní plechové šatní skříně se obraťte na českého výrobce POLAK s.r.o., který nabízí největší sortiment nábytku do dílen na našem trhu. Jejich vlastní vývojové centrum a kvalitní zpracování na automatických výrobních linkách zajišťuje dokonalé provedení a požadovanou funkčnost. Zboží je rozváženo po celé České republice a díky spolupráci s obchodními partnery i do zahraničí. Veškerý nabízený nábytek je navzájem kompatibilní a skvěle se hodí pro dílny, ale i jiné provozovny nebo instituce.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist