Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Designové maličkosti do vaší kuchyně

Říj 1808 Autor: Redakce

Jídelna či kuchyně. Místnosti, které mají v našich životech svoji významnou roli. Vždyť etiketa stolování je řešena od nepaměti. A s ní jde ruku v ruce i estetická stránka. Vneste do své kuchyně nový, designový impuls. Několik chytře zvolených praktických maličkostí dokáže s vaším interiérem doslova zázraky.

Začněme od utěrek

Kuchyňské utěrky. Nenápadný, přesto nepostradatelný pomocník v každé kuchyni. Není sporu o tom, že funkci účelovou budou plnit v jakékoliv podobě. Proč ale tuhle ryze praktickou maličkost nevyužít jako šikovnou dekoraci kuchyňské linky?

Škála výšivek a zdobení v podobě tzv. vaflového vzoru

Inspirace: Matějovský a.s.

Inspirace: Matějovský a.s.

Zapadne – li vám do interiéru vaší kuchyně méně nápadný, byť na první pohled stále poutavý design, budou pro Vás ideální volbou utěrky ze 100 % bavlny v provedení tzv. vaflového vzoru. Škála výšivek a zdobení je široce pestrá. Zahrnuje výšivky s motivy zvířat, květin, ovoce a zeleniny. Aktuálně s příchodem podzimu můžete naladit interiér kuchyně na podzimní vlnu a zvolit zdobení v tomto duchu. A jelikož v jednoduchosti je kolikrát ta největší krása, jednobarevné varianty jsou rovněž k dispozici. Pestré, syté barvy prozáří každou kuchyni a vypadají jednoduše skvěle!

Moderní trendy udává digitální tisk

Inspirace: Matějovský a.s.

Inspirace: Matějovský a.s.

Umělecká díla přenesená na textilie. Trend poslední doby, za který vděčíme technologii digitálního tisku. Velice žádaná je tato technologie v oblasti ložního povlečení, nicméně takovýto designový kousek si můžete pořídit do vašeho interiéru i v menší podobě, a to na kuchyňských utěrkách. Kolekce utěrek s precizním detailem motivů pochutin, světových metropolí nebo zajímavých ornamentů podtrhne nejenom moderní, ale rovněž i klasicky laděný interiér.

A rozhodně se nemusíte bát, že by účelová stránka byla upozaděna na úkor designu. Ba na opak! Utěrky vás skvěle ochrání před horkým vzduchem a savé vlastnosti jsou rovněž významným benefitem.

Stolujte moderně a stylově

Prostírání – i tahle na první pohled praktická a účelová záležitost může dát vzhledu vaší jídelny či kuchyně úplně jiný rozměr. Nabídka motivů a vzhledů je opravdu široká. Stačí jen vybrat kousek, který vašemu oku lahodí po designové stránce. Aktuálním trendem na poli prostírání jsou motivy a barvy podzimu. Vybrané vzory lze velice hezky sladit s ostatními doplňky vašeho interiéru a vykouzlit tak pár peněz hodně muziky.

Inspirace: Matějovský a.s.

Inspirace: Matějovský a.s.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist