Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Uskladněte polstry na zimu do venkovního FreizeitBoxu

Zář 1601 Autor: Redakce

Nastává konec léta. A vy možná již s předstihem přemýšlíte, kam uskladníte na zimu nově pořízené polstry na zahradní nábytek. Většině z nás doma, totiž překáží. Kam tedy s nimi? Řešením je FreizeitBox společnosti Biohort. Pokud jste si ho již nepořídili k bazénu, tak je právě nyní nejvyšší čas.

zahradni-ulozny-box-biohort-freizeit-2

Jak už tedy název napovídá, jedná se o box určený pro uskladnění předmětů určených pro volnočasové aktivity. Celoročně do něj můžeme ukládat polstry, lehátka, skládací židle, hračky nebo sportovní či kempinkové vybavení. Pro společnost Biohort jsou charakteristické vysoce kvalitní materiály a provedení, nejinak tomu je v případě FreizeitBoxu.

Je dokonale voděodolný, proto veškeré uskladněné předměty zůstanou suché. K výrobě je použitý žárově pozinkovaný ocelový plech, který je opatřený polyamidovým vypalovacím lakem. Nemusíte se proto zabývat každoročním natíráním. Šrouby a panty jsou vyrobené z ušlechtilé oceli. Box je díky tomu bezúdržbový.

zahradni-ulozny-box-biohort-freizeit-3

Tlaková plynová pružina zajišťuje komfortní otevírání, zabezpečen je cylindrickou vložkou s otočným knoflíkem, má neviditelné integrované větrání a šrouby z ušlechtilé oceli. Volitelnou výbavou je síť na víko nebo závěsný koš pro drobné předměty.

Úložný box FreizeitBox je dostupný ve čtyřech velikostech a pěti moderních barevných variantách, kterými jsou: bílá, stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza a tmavě zelená.

O tom, že se jedná o skutečně velmi kvalitní produkt, svědčí 20 let záruky.

Kde lze zahradní domky na nářadí a úložné boxy Biohort zakoupit?

V oficiálním e-shopu: www.obchodprobydleni.cz
Výhradní zastoupení společnosti Biohort v ČR: Dastech s.r.o.
Adresa: U kapličky 6, 417 25 Lahošť, Teplice
Zákaznická linka: 800 320 151a

zahradni-ulozny-box-biohort-freizeit-6

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist