Internetový hobby magazín

Menu

Online změna dodavatele, zkušenosti

Nejnovější články

Úvodní stránka Diskuze Dům Energie Online změna dodavatele, zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Kovak a poslední změna proběhla před 7 hodinami, 23 minutami.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #39990

  Vitek
  Účastník

  Dobrý den, chtěl bych před létem stihnout změnit dodavatele. Změnu jsem se rozhodl udělat i v rámci domácích úspor, protože Covid19 omezil naše příjmy a energie patří mezi naše nejvýraznější položky. Jde mi však o to, abych vše mohl vyřídit online a nemusel kvůli tomu někam chodit. Přesto, že se vše uvolňuje bych to prostě raději vyřídil doma v klidu. Máte prosím někdo nějaký tip, která společnost to umožňuje? Případně kdo vychází levněji a máte s ním dobré zkušenosti. Za info budu vděčný, děkuji..

  #40105

  kucera5
  Účastník

  Dneska už to snad umožňují všechny společnosti, aniž byste musel vtáhnout paty z domu.. a ty co to nenabízeli, tak si myslí, že právě tento stav je k tomu akorát donutil přistoupit, jinak by se celkem dost omezily.

  #40114

  Bork
  Účastník

  Přesně, vidím to podobně jako kucera5, dneska už bych řekl, že je to běžnou záležitostí. My si takhle vyřídili energie u Bohemia energy jak pro náš barák, tak i pro chatu, co spravujeme a nebyl to absolutně problém.

  #40176

  Vitek
  Účastník

  Nezjišťoval jsem si to konkrétně, takže jistotu nemám, ale díky za váš zajímavý tip a na Bohemia energy se podívám. Co všechno jsou mi takto schopni zařídit?

  #40259

  Bork
  Účastník

  No v současné době už asi vše 😀 včetně výpovědi předchozího dodavatele a zařízení nové smlouvy. Já od Bohemia energy mám online i fakturaci a vyřizování záloh a právě co jsem to nechal udělat takhle online, tak mi odpadlo řadu starostí.

  #40279

  Vitek
  Účastník

  Díky za tip Borku, koukal jsem na jejich stránky a u nich jde i smlouva elektronicky podepsat. To jsem nikde jinde neregistroval a že už jsem se po pár dodavatelích taky díval.

  #40392

  Drezek
  Účastník

  Před necelým měsícem jsme u nich takhle podepsali smlouvu. Moje první takováto zkušenost, všechno vám to skončí v meilu, takže ještě před podpisem máte dostatek času na prostudování a rozmyšlení. Nijak na mě netlačili a to pro mě bylo důležité.

  #40419

  Vitek
  Účastník

  Drezek díky za vaší reakci, nedokázal jsem si to moc představit, ale přesně jak píšete. Tenhle systém bych uvítal i u jiných podniků, ušetří to čas, a měl jsem daleko víc času na rozmyšlenou než kdybych s tím někam chodil. Proto jsem to chtěl řešit jedině online. Bohemia musím říct, že mě zatím mile překvapila.

  #40558

  Drezek
  Účastník

  Také z toho celého mám zatím dobrý pocit, každopádně teď se to tam u nich řeší, tak pak uvidím ještě jaký bude průběh při samotných fakturacích a podobně.

  #41172

  Kovak
  Účastník

  Já mám teda zkušenosti s Bohemia energy už delší dobu, ale  podstatě bych řekl, že dneska už vám to takhle je schopný zajistit kdejaký dodavatel, i pro ně to musí být jednodušší řešení. A osobně mám zato, že i díky tomu, třeba u BE platím míň, protože nesponzoruju pobočky, ale pouze má domněnka.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

 

 

<<Zář 2020>>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist