Internetový hobby magazín

Menu

Online změna dodavatele, zkušenosti

Nejnovější články

Úvodní stránka Diskuze Dům Energie Online změna dodavatele, zkušenosti

 • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Aloina a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.
Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (z 12 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #39990

  Vitek
  Účastník

  Dobrý den, chtěl bych před létem stihnout změnit dodavatele. Změnu jsem se rozhodl udělat i v rámci domácích úspor, protože Covid19 omezil naše příjmy a energie patří mezi naše nejvýraznější položky. Jde mi však o to, abych vše mohl vyřídit online a nemusel kvůli tomu někam chodit. Přesto, že se vše uvolňuje bych to prostě raději vyřídil doma v klidu. Máte prosím někdo nějaký tip, která společnost to umožňuje? Případně kdo vychází levněji a máte s ním dobré zkušenosti. Za info budu vděčný, děkuji..

  #40105

  kucera5
  Účastník

  Dneska už to snad umožňují všechny společnosti, aniž byste musel vtáhnout paty z domu.. a ty co to nenabízeli, tak si myslí, že právě tento stav je k tomu akorát donutil přistoupit, jinak by se celkem dost omezily.

  #40114

  Bork
  Účastník

  Přesně, vidím to podobně jako kucera5, dneska už bych řekl, že je to běžnou záležitostí. My si takhle vyřídili energie u Bohemia energy jak pro náš barák, tak i pro chatu, co spravujeme a nebyl to absolutně problém.

  #40176

  Vitek
  Účastník

  Nezjišťoval jsem si to konkrétně, takže jistotu nemám, ale díky za váš zajímavý tip a na Bohemia energy se podívám. Co všechno jsou mi takto schopni zařídit?

  #40259

  Bork
  Účastník

  No v současné době už asi vše 😀 včetně výpovědi předchozího dodavatele a zařízení nové smlouvy. Já od Bohemia energy mám online i fakturaci a vyřizování záloh a právě co jsem to nechal udělat takhle online, tak mi odpadlo řadu starostí.

  #40279

  Vitek
  Účastník

  Díky za tip Borku, koukal jsem na jejich stránky a u nich jde i smlouva elektronicky podepsat. To jsem nikde jinde neregistroval a že už jsem se po pár dodavatelích taky díval.

  #40392

  Drezek
  Účastník

  Před necelým měsícem jsme u nich takhle podepsali smlouvu. Moje první takováto zkušenost, všechno vám to skončí v meilu, takže ještě před podpisem máte dostatek času na prostudování a rozmyšlení. Nijak na mě netlačili a to pro mě bylo důležité.

  #40419

  Vitek
  Účastník

  Drezek díky za vaší reakci, nedokázal jsem si to moc představit, ale přesně jak píšete. Tenhle systém bych uvítal i u jiných podniků, ušetří to čas, a měl jsem daleko víc času na rozmyšlenou než kdybych s tím někam chodil. Proto jsem to chtěl řešit jedině online. Bohemia musím říct, že mě zatím mile překvapila.

  #40558

  Drezek
  Účastník

  Také z toho celého mám zatím dobrý pocit, každopádně teď se to tam u nich řeší, tak pak uvidím ještě jaký bude průběh při samotných fakturacích a podobně.

  #41172

  Kovak
  Účastník

  Já mám teda zkušenosti s Bohemia energy už delší dobu, ale  podstatě bych řekl, že dneska už vám to takhle je schopný zajistit kdejaký dodavatel, i pro ně to musí být jednodušší řešení. A osobně mám zato, že i díky tomu, třeba u BE platím míň, protože nesponzoruju pobočky, ale pouze má domněnka.

  #42645

  Xsal
  Účastník

  U těch jsme skončili po poradě s našim finančním poradcem, není to sice jeho odvětví, ale má celkem rozhled, tak nám poradil levnýho dodavatele. Já teda nejdřív chtěl obvolat vícero firem, ale nakonec jsem na jeho doporučení dal a je fakt, že nám Bohemia Energy pomohla upravit zálohy jak pro elektřinu tak i plyn, který nás stojí celkem dost. 

  #44161

  Aloina
  Účastník

  U těch jsme si teďka nechali zastřešit cenu, protože ještě nabízí jednu z nejnižších, tak jsme toho využili u elektřiny, abychom se pak v příštím roce neděsili účtu.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (z 12 celkově)
 • Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

 

 

<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist