Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zhubněte zdravě, rychle a pohodlně

Pro 1409 Autor: Redakce

Blíží se začátek nového roku a s ním i tolik neoblíbená předsevzetí, která kdekdo z nás zkouší s vidinou výsledku zdolat. Často to vzdáme dříve, než se do toho naplno položíme. Jedním z předsevzetí, které se snažíme pokořit, je snaha shodit nějaké to kilo. Pokud se nechcete denně mořit v posilovně nebo se mučit hlady, je tu pohodlnější možnost. Také se blíží Vánoce. Doba přejídání, vaření i ochutnávání jídel po návštěvách. Bojíte se o svou postavu? Už nemusíte.

Novinkou na trhu je přípravek na hubnutí Slimax

slimaxLátky v něm obsažené jsou přírodního původu. U glukomannanu, jedné z použitých látek, je jako u jediné dokázáno, že pozitivně působí na hubnutí. Balení obsahuje 90 tobolek plus 10 navíc zdarma. Výhodou je také obsah látky Psyllium. A z čeho se dále skládá jedna tobolka (650 mg)? Alginát sodný 50mg, Xantanová guma 50mg, Obal tobolky obsahuje želatinu a již zmíněné Glukomannan 500mg, Psyllium 50mg. A hmotnost obsahu 100 tobolek je 65,0 g ±5%.

Jeho výhodou je, že díky pocitu nasycení dokáže snížit kalorický příjem. Výsledkem je to, že budete jíst méně, ale nebudete mít pocit hladu. Pokud si opravdu přejete zhubnout, vyzkoušejte tento pohodlný trik a skutečně uvidíte výsledek. Rozlučte se s mučivými dietami a dopřejte si vše, co máte rádi. Slimax za vás veškerou dřinu odvede. Vy si budete moct v klidu užívat svátky a koukat jak kila mizí. Hubněte zdravě bez zbytečných chemií. Navíc je cena více než přijatelná.

Slimax je i skvělý tip na dárek, pokud nevíte, čím potěšit své blízké. Jistě takový dárek ocení a budou vám vděční, co díky tomuto přípravku dokázali. Bude skvělým pomocníkem na cestě k vysněné postavě.

Zajímá vás dávkování a užívání?

Doporučené množství je 2 tobolky 3x denně a to 15 minut před každým jídlem a následně zapít sklenicí vody. Každých 5 dní lze dávkování zvýšit o 1 tobolku na jedno jídlo do té doby, dokud se výrazně nesníží pocit hladu. Pozor byste si měli dát na překročení pravidelného dávkování.

Pokud jste přecitlivělí na gastrointestinální onemocnění, stenózu jícnu nebo máte střevní potíže, tobolky byste neměli užívat. Měli byste vědět, že se tobolky polykají celé a neotvírají se, ale celé polykají. Pozor byste si měli dát na kombinaci Slimaxu s léky. Může dojít ke snížení účinnosti. Proto je doporučeno, užívat léky alespoň 20 minut před tobolkami Slimax. Berte na vědomí, že není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nejste si jisti, jestli můžete tobolky užívat samostatně nebo v kombinaci s jinými léky? Nejlepší, co můžete udělat je, poradit se se svým lékařem nebo lékárníkem. Rozhodně byste tobolky neměli užívat jako náhradu pestré stravy. Neužívejte je po uplynutí data uvedeného na obalu. Krabičku sladujte při pokojové teplotě v suchu a nejlépe na tmavém místě. Jako u každého doplňku stravy, tak i u Slimexu se mohou vyskytnout nežádoucí účinky jako je zácpa, mírné žaludeční a střevní obtíže, nadýmání, říhání. Většinou ale vše do 3 dnů zmizí.

Chcete změnit svůj život nebo život vašeho blízkého?

Nechcete do své postavit investovat zbytečně moc času a peněz a hledáte tu nejrychlejší a nejjednodušší variantu? Tobolky Slimax vám vás problém vyřeší.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

3 reakce na Zhubněte zdravě, rychle a pohodlně
 • Verča 1.3.2015 (12:41)

  Snažím se dodržovat pravidelný jídelníček, ale pořád to nebylo to pravé ořechové. Po slimaxu už vidím lepší změny. Doporučuju.

 • Katka 12.1.2015 (01:24)

  Já jej užívám a je super.

  • Olinka 22.2.2015 (13:27)

   hodně pracuji a na sport nemám čas, to se spíš hodně nalítám v té práci. Nějakou dobu už beru slimax a je to super, hubnu dobře a mám pocit že zdravě a nic mi nechybí

 
<<Dub 2019>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist