Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Zdravá výživa rostlin-přírodní hnojiva

Čvc 1030 Autor: Komerční sdělení

hnojení zahrady přírodními hnojivyVětšina zahrádkářů se již určitě setkala s některým z výrobků řady přírodních hnojiv, která vyrábí jihočeská firma FORESTINA pod jednotným označením HOŠTICKÉ HNOJIVO®.

Každý, kdo si chce vypěstovat vlastní ovoce, zeleninu či krásné květiny dává jistě přednost kvalitě produkce a ochraně životního prostředí. Pro tyto účely je proto nejvhodnější používat přírodní – organická – hnojiva.

Velkou předností přírodních hnojiv je snadná aplikace a fakt, že jsou granule bez zápachu. Dále pak možnost používání již od zasazení sazenic, zúrodňování půdy a prakticky nemožnost přehnojení.

Různé druhy granulovaných hnojů – kravský, koňský, Hoštický (směs kravského a koňskéhoSlepičince-Hoštická hnojiva hnoje s mletou rohovinou a guánem) – se již po několik let staly běžnou součástí výživy rostlin.   Pro letošní rok byl sortiment doplněn o očekávané granulované a tekuté SLEPIČINCE.

Zvýšeným obsahem fosforu jsou předurčeny zvláště k pěstování muškátů a ostatních balkónových květin, jakož i plodové zeleniny (rajčata, papriky, okurky apod.). Tím mají i ostatní pěstitelé možnost moderní formou využít mnohaleté zkušenosti našich babiček.

Více informací a přehled všech produktů dostanete na forestina.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist