Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Lustry do obývacího pokoje – výrazný designový i funkční prvek

Říj 1525 Autor: Redakce

lustrObývací pokoj netvoří jen obývací stěna, koberec a sedačka.  Když zatoužíte po změně, tak si dejte do svého hledáčku lustry do obýváku. Obývací pokoj nebyl stvořen k tomu, aby se z něho stal sklad na muzeální exponáty. I obýváček občas potřebuje zažít nový vítr. Jeden detail může všechno změnit. Který to bude ve vašem případě, je čistě na vašem rozhodnutí? Ale garantujeme vám, že pokud zavítáte do internetového obchodu uni-svitidla.cz, tak za pár dní bude stát za vašimi dveřmi pošťák s balíkem, kde bude výrazný lustr do obývacího pokoje. Z tohoto specializovaného eshopu na svítidla se totiž bez objednávky neodchází.

Efektní stmívací stojací lampy

lustrPokud nechcete obložit v obývacím pokoji každý kousek zdi výtvarnými díly, protože vám na ně nezůstal rozpočet, zkuste své úsilí soustředit na stojací lampy se stmívačem. Bez svítidla se žádná místnost neobejde. Esteticky působivý vzhled a funkční doplněk v jednom vám odbourá všechny trápení ohledně designu a konečně budete vidět na ten svůj nedočtený román a na to, že si váš manžel zase nechal své ponožky pod gaučem. To vše a více nabízejí efektní stmívací stojací lampy – praktický designovaný prvek, který nikdy nic nepokazí, jen zvýrazní každý interiér.

Nesmí chybět ani stojací lampy do obýváku

Každý z nás má nějaké také estetické cítění a možná i talent designéra.  Zkusme umístit do obývacího pokoje třeba jen dvě lampy. Budete velice překvapeni, jak takové lampy do obýváku ozvláštní interiér, nemluvě o praktické stránce věci. V době nedávno minulé se osvětlení v místnosti omezovalo na délku elektrického kabelu. Dnes už máme svítidla, jež se dají jednoduše umístit i do těžko přístupných koutů v našem pokoji. Lampy do obýváku nám fouknou kousek života i do místností, které působí na pohled chladně, či nudně. 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist