Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Krmivo pro kočičí osobnosti

Říj 1626 Autor: Redakce

Každý domácí mazlíček – stejně jako člověk – je originál a zaslouží si nejen ve výživě individuální přístup. To platí obzvláště u koček, které mají rozdílné potřeby podle věku, prostředí, ve kterém žijí a podle dalších specifických vlastností. Pro zajištění nejvyšší kvality výživy je důležité sledovat jejich denní rytmus i jejich potřeby. Český výrobce krmiv Brit přináší superprémiovou řadu pro kočky Brit Care Cat, která kombinuje společné potřeby koček i jejich individuální nároky. Tato krmiva byla vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

brit britska modra

Krmiva řady Brit Care Cat splňují požadavky na výživu koček v souladu s obecnými principy – rozdílné potřeby kotěte, dospělé kočky a seniora, ale i jejich další nároky plynoucí například z rozdílného životního prostředí (kočky žijící v bytě nebo venkovní kočky). Jedno mají ale všechny kočky společné – jsou masožravci, a navíc velice náročné na chutnost stravy, některé tíhnou k určitým zdravotním problémům.

Jídelníček pro masožravce

Brit Care Cat klade důraz na prevenci výživou stejně jako milovníci koček, kteří současně chtějí svým domácím mazlíčkům dopřát chutné kvalitní krmivo. Pro kočkovité šelmy je maso nenahraditelným zdrojem živin a z tohoto důvodu Brit Care Cat obsahuje vysoké procento masa (55 %) a zároveň zde nenajdete časté alergeny, jako je sója, kukuřice a pšenice.

Blahodárný rakytník

V rámci prevence výživou podporují krmiva Brit Care Cat správnou funkci tří nejdůležitějších kočičích orgánů po celý její život – kůže potažmo srst, močový aparát a zuby. Výborným zdrojem antioxidantů jsou plody rakytníku. Posilují imunitu, chrání organismus a omezují vznik zánětů v těle. Kočičí močové ústrojí je velmi citlivé a jeho záněty bývají příčinou vzniku močových kamenů. Zdraví močových cesty pomáhá udržet jak rakytník, tak i fosfor, sodík, vápník a hořčík, což jsou prvky zajišťující správnou mineralizaci organismu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2022>>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist