Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Gurmáni, nové chutě na vás čekají po celém Česku!

Kvě 1928 Autor: Komerční sdělení

Na světě je tolik míst, chutí a vůní, že je nelze za celý život poznat všechny. Nicméně se o to můžete pokusit a vypravit se za zajímavými místy, kde nejen dobře vaří, ale kde se můžete i ubytovat.

Výlet za dobrým jídlem nikdy neomrzí. Můžete vyrazit jen na otočku nebo i na pár dní a dokonce i když je za okny ošklivo. Dobré jídlo zlepšuje náladu a utužuje mezilidské vztahy, proto byste nikdy za gurmánskými zážitky neměli vyrážet sami. Vemte partnera nebo partnerku a dopřejte si víkend nebo celý týden s lahodnými pokrmy nadosah.

hotel

Pochutná si Kain i Ábel

Kousek od Turnova v obci Dolánky leží malý útulný penzion s poetickým názvem Ábelův mlýn. Kromě nádherného okolí kolem řeky Jizery zde najdete i ten pravý ráj pro všechny „foodies”. Restaurace je totiž vyhlášená daleko za hranicemi Libereckého kraje.

Pokud budete po jídle znaveni, můžete jen tak relaxovat v některém z nově rekonstruovaných pokojů přímo v penzionu.

hotelNa samotě u lesa

Restaurace a penzion Na kraji lesa leží opravdu u lesa kousek od Valašského Meziříčí ve Zlínském kraji. Budova bývalé hájenky je po celkové rekonstrukci a v místní restauraci si pochutnáte především na krajových specialitách uvařených z lokálních surovin a s láskou. Každé roční období se menu obměňuje a vy si tak můžete zážitek z dobrého jídla užít častěji. Samozřejmě penzion nabízí i komfortní ubytování v rustikálně zařízených pokojích. Vyrazit Na kraj lesa můžete s celou rodinou! Na některé z pokojů je možné přidat přistýlky a nebo si zamluvte rovnou rodinný apartmán s kuchyňkou.

Na oběd k babičce

Nedaleko hlavního města Prahy v Průhonicích se nachází půvabný penzion s restaurací s názvem Babiččina zahrada. A můžeme vám téměř jistě slíbit, že si jako u babičky budete i připadat. V restauraci interiér stylově doplňují kachlová kamna, ze kterých přímo sálá pohoda a klid. Ten si ostatně můžete užít i v místním přepychovém wellness centru Babiččina péče. V restauraci pak na vás čekají klasické recepty z české kuchyně připravované z poctivých  lokálních surovin.

Už se vám sbíhají sliny? Tak na nic nečekejte a vyrazte za gastro dobrodružstvím a novými chutěmi!

hotel

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2020>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist