Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bezbariérová dřevostavba Pollux 129

Bře 2005 Autor: Komerční sdělení

Do rodiny typových dřevostaveb horažďovické společnosti ATRIUM přibyl nový jednopatrový dům s označením Pollux 129. Číslovka v názvu domu odkazuje na velikost užitné plochy, je tedy už na prví pohled zřejmé, že svou velikostí je tento projekt určen pro středně velkou rodinu.

drevostavba polux

POLUX 129

Je moderní přízemní rodinný dům s dispozicí 4+kk, vhodný jako stylové bydlení pro rodinu všech věkových kategorií. Při navrhování této dřevostavby jsme také mysleli na osoby se sníženou pohyblivostí. Bungalov Pollux 129, je optimalizován pro pohodlné bydlení až 4 rodinných příslušníků.

drevostavba polux

Polux 129

Dům je vhodný nejen do příměstské, ale i venkovské lokality. Kombinace čistých jednoduchých linií, sedlové střechy, velkých oken francouzského typu, fasády doplněné výraznými dřevěnými prvky a zastřešenou prostornou terasou, to vše dodává rodinnému domu zajímavý vzhled oplývající elegancí a noblesou. Moderním pojetím rozhodně nezklame ani náročného zákazníka.

drevostavba polux

POLUX 130 Nitra

Bytová jednotka je navržena střízlivě s důrazem na potřeby moderního bydlení. Ze vstupního zádveří se vchází do vnitřní chodby. Tato slouží pro přístup do všech místností domu. Na jedné straně se nachází dva pokoje, ložnice se šatnou a koupelna s toaletou. Nechybí ani technická místnost. Na straně druhé velkoryse pojatý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ten poskytuje dostatek pohodlí a prostoru pro všechny běžné denní činnosti rodiny. Z obývacího pokoje je přístupná zastřešená venkovní terasa velkým francouzským oknem s posuvnými dveřmi. Zbývá jen dodat, že celý dům působí velmi pozitivním a vzdušným dojmem a je navržen jako bezbariérový.

drevostavba polux

POLUX 130 Nitra

Na závěr stojí za zmínku, že firma ATRIUM si zakládá na maximální vstřícnosti k zákazníkovi a servisu jak ve fázi návrhu, tak i fázi výstavby a po předání domu do užívání. ATRIUM Vám také každý typový projekt ochotně přizpůsobí na míru, a to vždy v unikátní difuzně otevřené konstrukci ATRIUM DifuTech®. U nás typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme. Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat, sjednat si konzultaci anebo si vyžádat náš aktuální katalog domů, třeba jen pro inspiraci.

drevostavba polux

POLUX 130 Nitra

Zdroj:

Autor projektu: A T R I U M , s. r. o.
Lipová 1000, 341 01 Horažďovice
tel.: 376 512 087, e-mail: info@atrium.cz,web: www.atrium.cz

Foto: Miro Pochyba pro ATRIUM

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist